ERAY BALCAN

Korunma Yöntemleri

Vulputate fringilla in gravida hendrerit quis sed ultrices. Risus in vestibulum turpis velit. Varius id consequat consectetur odio elementum elit enim.
AİLE PLANLAMASI

Bütün çiftlerin ve bireylerin istedikleri sayıda, istedikleri zamanda ve sağlıklı aralıklarla, bakabilecekleri kadar çocuk sahibi olma, sorumluca karar vermeleri ve bu amaçla bilgi, eğitim ve araçlara sahip olmalarıdır.

DOĞUM KONTROL YÖNTEMLERİ

Doğum kontrolü, aile planlaması ve kadın sağlığı açısından önemli bir konudur. Modern tıp, çiftlere çeşitli doğum kontrol yöntemleri sunarak, istenmeyen gebelikleri önlemekte ve sağlıklı bir gebelik planlamasına yardımcı olmaktadır.

GEBELİĞE HAZIRLIK

Anne adayları düzenli doktor kontrollerine gitmeli, sağlıklı beslenmeye özen göstermeli ve zararlı alışkanlıklardan kaçınmalıdır. Bu bilinçli adımlar, sağlıklı bir gebelik sürecine olan katkılarını maksimize eder.

GEBELİK ÖNCESİ DANIŞMA

Gebelik öncesi danışma, çiftlere sağlıklı bir gebelik sürecine adım atmalarında rehberlik eder. Bu danışma, genetik geçmiş, beslenme alışkanlıkları, yaşam tarzı ve sağlık geçmişi gibi faktörleri değerlendirerek, olası riskleri en aza indirmeye yardımcı olur.

100-100

Anne Memnuniyeti

  • Melek - Mehmet
    Sevgili biricik Hocamız Eray Bey, dünyalar tatlısı Nazo Hanım bu hayattaki en büyük heyecanımıza ortak olup bize eşlik ettiğiniz için ve her zaman yanımızda olduğunuz için size çok ama çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız...
    Melek - Mehmet
  • Tuğçe Kalkan
    Canım doktorumuz iyi ki sizi seçmişiz her şey o kadar güzel geçti ki çok çok teşekkür ederiz. Size ve ekibinize de Aytuğ 11 günlük oldu maşaAllah..
    Tuğçe Kalkan

9.8

Memnuniyet Oranı

eraybalcan-logo-beyaz

Sağlıklı Gebelikten Doğuma, Yanınızda Olan Profesyonel Destek!